Získat aplikaci Adobe Flash Player
RT Plus 30 let
english english
Úvodní stránka / Obory činností / Měření a regulace

Měření a regulace

Náš kvalifikovaný tým odborných pracovníků provádí montáže měřících a regulačních systémů. Moderní technikou řídíme technologické procesy vzduchotechniky, kotelen, výměníkových stanic a dalších průmyslových zařízení. Díky moderním technologiím dokážeme schraňovat data z měřících zařízení, která po zpracování pomáhají optimalizovat chod měřených zařízení.

Systém měření a regulace poskytuje klientovi nejen komfort podle jeho představ, ale zejména úsporu provozních nákladů. Díky přesné regulaci teploty, vlhkosti, osvětlení či klimatizace nabízí vnitřní klima objektů na té nejvyšší úrovni. Naše společnost je schopna nabídnout to nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější řešení systému měření a regulace ve velkých administrativních centrech, průmyslových halách, supermarketech, ale také v malém rozsahu například v rodinných domech.

Jednotlivé realizované projekty měření a regulace se navzájem liší svým rozsahem, jsou však založeny na totožných principech: snaze o optimalizovaný, energeticky nenáročný provoz technologií a důrazu na maximální bezpečnost docílenou minimálním vstupem lidského faktoru v procesu jeho obsluhy či údržby. Výsledkem je získání dokonalého přehledu o aktuálně probíhajících procesech, potencionálních poruchách, ale zejména možnosti využití bezchybně fungujícího systému integrujícího instalované technologie.

« návrat na přehled činností


Copyright © RT PLUS. Všechna práva vyhrazena.
Web realizoval OCTOPUS
Elektro revize Praha Elektro revize Revize trafostanic VN